Obľúbené „hotové“  modely skleníkov so špecifickým príslušenstvom.

Skleníky sa štandardne dodávajú so 4 mm kaleným (tvrdeným bezpečnostným) sklom, pokiaľ je to možné, v plnom rozsahu. Toto sklo je 6-krát silnejšie ako bežné sklo a odolnejšie proti opotrebovaniu a poveternostným podmienkam a má vysoký koeficient prestupu tepla.

Možnosť rozbitia skla je minimálna. Sklo sa pri rozbití rozpadne na tisíce kusov, aby nedošlo k riziku poranenia alebo porezania sa.

Všetky hrany na skle sú leštené, aby bola zaistená ľahkosť a komfortnosť ich montáže a hlavne, aby sa zabránilo porezaniu sa pri manipulácii. Bezpečnosť a kvalita sú na prvom mieste!

Skleník zakúpený u nás umožňuje jednoduchú inštaláciu a montáž priamo samotným zákazníkom spôsobom „DIY“ – do it yourself (urob si sám). K skleníku je priložený kompletný manuál k montáži ako postupovať krok za krokom. V prípade záujmu Vám za príplatok naša firma vykoná montáž skleníka.

Čas montáže skleníka trvá len relatívne krátky čas, nedochádza k stavebnému neporiadku a obmedzeniam v záhrade, k potrebe použitia ťažkej mechanizácie a k miešaniu veľkého množstva betónu ani k účasti „veselého“ murárskeho tímu.